Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Rościnno

Rościnno, wielkopolskie

  • 177 891 zł
  • 1 379 m²
  • 129 zł/m²

Zdjęcie

Mateusz Sporakow...

Skontaktuj się

Działka budowlana Rościnno

Rościnno, wielkopolskie

zaktualizowane:
23 kwietnia 2026

177 891 zł

1 379 m²

129 zł/m²

Działka budowlana Rościnno

Zaktualizowane: 23 kwietnia 2026

177 891 zł 1 379 m² 129 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 177 891 zł (129 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż malowniczo położona działki budowlane, zlokalizowane w miejscowości Róscinno, gm. Skoki, powiat wągrowiecki tylko 40 km od Poznania i Gniezna!

Lokalizacja marzeń działki znajdują się pomiędzy dwoma jeziorami, w otoczeniu lasów i terenów rekreacyjnych. Idealna dla osób szukających ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. (...)

Agent

Mateusz Sporakowski

787 815...

787 815 918

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

787 815...

787 815 918

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości